Psychológia ako veda v každodennom živote

Katedra pedagogickej a školskej psychológie PF UKF v rámci Týždňa vedy a techniky SR 2023 zorganizovala verejnú súťaž v kreslení komiksov a písaní básní na tému Psychológia ako veda v každodennom živote. Do súťaže sa prihlásilo so svojimi dielami deväť študentiek a jeden študent univerzity. Vo verejnom hlasovaní získal najviac hlasov komiks Sáry Jendrálovej a Dáriusa Duckého, na druhom mieste sa umiestnila báseň z pera tých istých autorov a na treťom mieste sa umiestnila báseň Soni Červeňovej. Odovzdanie knižných cien a sladkej odmeny sa uskutočnilo 9.11.2023 v priestoroch katedry. Víťazom srdečne blahoželáme a teší nás angažovanosť a záujem študentov nad rámec študijných povinností.
prof. PaedDr. Marcela Verešová , PhD. a PaedDr. Lucia Sűttő, PhD., organizátorky súťaže

Psychológia ako veda v každodennom živote