„Ako sa dostať na druhú stranu?“

Mílé študentky a študenti UKF v Nitre, pri príležitosti konania ŠDNU 2018 pre vás Katedra pedagogickej a školskej psychológie PF UKF pripravila odborný workshop s názvom "Ako sa dostať na druhú stranu?". Praktický workshop sa uskutoční vo štvrtok 15.11.2018 v čase od 11,00 do 12,45 v miestnosti 408 v budove PF UKF. Podstatou a hlavným cieľom workshopu je skupinová aktivita sprostredkujúca skúsenosť s názorovými stretmi, morálnym problémom, nedostatkom informácií a psychológiou zla. Účastníci workshopu po jeho absolvovaní dokážu aplikovať poznanie odlišností ľudí ako benefitu v sociálnom kontexte. Lektorom je doc. PhDr. Michal Čerešník, PhD. Záujemci o účasť kontaktujte e-mailom doc. PaedDr. Marcelu Verešovú, PhD. (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) do stredy 14.11.2018 do 10,00 hod. Účastníci workshopu získajú okrem osvedčenia o účasti aj malý prezent v podobe publikácie vydanej na Katedre pedagogickej a školskej psychológie. Počet účastníkov je limitovaný, takže sa neváhajte čím skôr prihlásiť.

Tešíme sa na vás.