Ďuričové dni 2016

Psychológ v systéme školy

10. – 11. 11. 2016

Katedra pedagogickej a školskej psychológie, Pedagogická fakulta, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre v spolupráci s Asociáciou školskej psychológie SR a ČR organizuje medzinárodnú vedeckú konferenciu ĎURIČOVE DNI 2016 - Psychológ v systéme školy dňoch 10. – 11. 11. 2016. Vážené kolegyne, vážení kolegovia, dovoľujeme si Vás pozvať na konferenciu Ďuričove dni, ktorou si pripomíname dôležitosť postavenia školskej psychológie na Slovensku a v Českej republike. Radi/rady privítame všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o aktuálny stav školskej psychológie, tzn. školské psychologičky/školských psychológov, učiteľky/učiteľov, asistentky/asistentov učiteľky/učiteľa, výskumných pracovníkov/výskumné pracovníčky, špeciálnych a liečebných pedagógov/špeciálne a liečebné pedagogičky, sociálne pracovníčky/sociálnych pracovníkov, sociológov/sociologičky a pod.

Prezentácie na stiahnutie